20160916_161030

Od początku naszej działalności palety to główny produkt, w produkcji którego duży nacisk kładziemy na jakość każdej wykonanej przez nas palety. Nasze palety wykonujemy z drewna zakupionego w lasach państwowych pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej, według norm FSC. Specjalizujemy się w produkcji palet jednorazowych dostosowanych do indywidualnych wymagań naszych klientów. Jeżeli w naszej ofercie nie ma palety której obecjie potrzebujesz, skontaktuj się z nami lub wyślij nam jej rysunek...

20160927_074903

Produkujemy drewno budowlane w każdej postaci ( więźby dachowe, deski, łaty, tarcica). Cena każdej więźby ustalana jest indywidualnie według danej specyfikacji.Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu doszliśmy do perfekcji w produkcji więźby dachowej. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów po każdym zrealizowanym projekcie oraz coraz większa liczba składanych zamówień.  Jesteśmy w stanie przestrugać, zaimpregnować oraz dostarczyć drewno własnym transportem w ustalone wcześniej miejsce.

20160913_085729

Drewno kominkowe i opałowe dostępne w naszej ofercie to gatunki drzew liściastych oraz iglastych . Materiał szykujemy maszynowo dzięki czemu każda szczapa ma tę samą długość którą można zmieniać w zależności od długości paleniska w piecu. W ofercie dostępna również zrzyna tartaczna pocięta na długość sprzedawana luzem lub w workach 6-7 kg , idealna do rozpalania lub do palenia w mniejszych piecach.
 

20201005_105906

Nasz pellet posiada doskonałe właściwości energetyczne, jest wygodny podczas załadunku do zasobników piecy ponieważ pakowany jest w worki 15 kg oraz co bardzo ważne  nie pozostawia tzw spieków w piecu.

doldrewno