20160916_161030

Od początku naszej działalności palety to główny produkt, w produkcji którego duży nacisk kładziemy na jakość każdej wykonanej przez nas palety. Nasze palety wykonujemy z drewna zakupionego w lasach państwowych pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej, według norm FSC. Specjalizujemy się w produkcji palet jednorazowych dostosowanych do indywidualnych wymagań naszych klientów. Jeżeli w naszej ofercie nie ma palety której obecjie potrzebujesz, skontaktuj się z nami lub wyślij nam jej rysunek...

20160927_074903

Produkujemy drewno budowlane w każdej postaci ( więźby dachowe, deski, łaty, tarcica). Cena każdej więźby ustalana jest indywidualnie według danej specyfikacji.Dzięki wieloletniej pracy i doświadczeniu doszliśmy do perfekcji w produkcji więźby dachowej. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów po każdym zrealizowanym projekcie oraz coraz większa liczba składanych zamówień.  Jesteśmy w stanie przestrugać, zaimpregnować oraz dostarczyć drewno własnym transportem w ustalone wcześniej miejsce.

20160913_085729

Oferujemy drewno opałowe gatunków wysokokalorycznych (dąb, buk , brzoza, olcha). Drewno dostępne w wałkach 120 cm długości lub pocięte na żądaną długość. W sprzedaży również zrzyna tartaczna w dwóch rodzajach, 120 cm długości do samodzielnego cięcia oraz pocięta na długość w odcinki od 5cm do 44cm. Istnieje możliwość dostarczenia drewna naszym transportem po wcześniejszym ustaleniu. 

doldrewno